Informasjon fra styret

Referater

Styremedlemmer og vara til Stiftelsen Lindesnes fyrmuseum 

Kystverket:

Katrine Solheim Aas, katrine.solheim.aas@kystverket.no
Vara: Geir Solberg, geir.solberg@kystverket.no

Agder Fylkeskommune:

Sally Vennesland, Sally.Vennesland@politiker.agderfk.no
Vara: Kjetil Aga, Kjetil.Aga@politiker.agderfk.no

Nina Jentoft, Nina.Jentoft@politiker.agderfk.no
Vara: Morten Ekeland, Morten.Ekeland@politiker.agderfk.no

Lindesnes kommune:

Ivar Lindal, Ivar.Lindal@sor.no
Vara: Stanley Tørressen, stanley.torressen@gmail.com

Fritt medlem:

Hilde Tallaksen, hilde@naringshagen.no
Vara: Sigrid Tufteland, s-tufte@online.no

Møteplan for styret 2021

Onsdag 7. januar 2021

Lindesnes Fyrmuseum (Fyrgryta) kl. 14–16

Fredag 19. februar 2021

Mandal Næringshage, kl. 12–14

Onsdag 26. mai 2021

Lindesnes fyrmuseum (Fyrgryta) kl 14–16

Tirsdag 10. august 2021

Gamle Oksøy, Bredalsholmen, Kristiansand (klokkeslett settes senere, fra 12 og utover)

Tirsdag 21. september 2021

Lindesnes fyrmuseum kl. 14–16.

Onsdag 27. oktober 2021

Lindesnes fyrmuseum kl. 14.30–16.30.

Tirsdag 7. desember 2021

(Sted fastsettes senere) kl. 14–16